Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

chararanch 

Sluneční zátoka_Stvořidla_12.5.2017

82 fotek květen 2016 až květen 2017 - zobrazení 1 komentář
Někdy po Novém roce jsem dostal zvadlo na 22. potlach T.O. Jižní Karolína (Kutná Hora). Když jsem podle přiložené mapky zjistil, kde se bude potlach konat, byl jsem okamžitě rozhodnut!
„Pojď se mnou tam, kde nebe je vysoké a modré a kde oblaka bílá rychleji než kde jinde plují! Slyšíš tu píseň větrů v korunách borovic? Slyšíš tu píseň dálek závratných?“ Tak co, Foglarovci, vzpomínáte?
Zase se podívat na Zlatou řeku! Obeslal jsem pár kamarádů a ti co se neozvali, prohloupili. To již mohu dneska s klidným svědomím říct. A ti, co se odhodlali jít do toho se mnou? No, sestava k pohledání, která se utvořila přesně podle dalšího Foglarova úsloví, majícího přímý vztah právě k tomtu kraji: „Alvarez potřebuje jen statečné a silné.“
A tady máte těch „Sedm statečných“: kromě mě tu z Plzně byli ještě Ťapák (šerif Polepšovna teamu) a Bobr (i když ten už ani neví, kam patří, jestli do Čech nebo do Švajcu; jinak šerif S.T.O. Curych), sokolovský Špatena (T.O. Černé tornádo), klatovský Šeff (šerif T.O. Westmen) a za „K3K“ ještě budějický Ringo a Ataman z Hradce Králové!
A tak jsme v pátek ráno, dne 12.5.2017 vyrazili do země Jestřábovi a pražské Dvojce zaslíbené. Prošli jsme (a částečně Posázavským pacifikem projeli) ten nádherný kraj od Vilémovic s bájemi opředenou Sluneční zátokou, byli jsme uneseni Sázavou na Stvořidlech, zavzpomínali jsme u Rodrigovy skály a Zlatonosného (Koutského) potoka... A zlatá tečka nakonec: naše večerní „lahůdková“ zpívaná byla ve finále okořeněna furiantským gestem nového majitele bývalého areálu Bohemians ČKD, i když to zpočátku vypadalo úplně, no, jak bych to řekl slušně, ...na levačku! Prostě vyšlo to všecho tak, jak to asi vyjít mělo. Šedesátá léta hadr! Míro a paní Lenko, ještě jednou děkujeme...
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron